101 ve 501 Nokta

101 ve 501 Nokta Testi101 ve 501 Nokta Ekspertiz, aracın kaporta boya durumundan, motor aksamına kadar tüm detaylarıyla uzman Audi ekibi tarafından incelendiği, ileri teknoloji cihazlarla gerekli kontrollerinin yapıldığı, aracın geçmişinin ve mevcut durumunun tüm ayrıntılarıyla tespit edildiği bir süreçtir.

101 ve 501 Nokta kontrol ve detaylı ekspertiz, aracın borç, haciz, rehin, trafik para cezaları, geçmiş bilgileri rapor edilir. Satıcının izin vermesi halinde yol sürüş testi, rampa üzerinde alt gövde kontrolleri, kontrol cihazları ile arıza tespit raporları hazırlanır. Raporlar sadece aracı satın almak isteyen kişiye teslim edilir. Satıcıya bu bilgiler verilmez. Fethiye Oto Ekspertiz tüm dünyadaki ekspertiz hizmetleri gibi sadece bilgi amaçlıdır.

Fethiye Oto Ekspertiz

Sayesinde alacağınız aracın çürük mü, kazalı mı, pert mi, masraflı mı olup olmadığını ve bunlar gibi soruların hepsini yanıt vermektedir. 101 ve 501 Nokta Test sonuçlarında ki bilgilere göre aracı alıp almayacağınızı açık şekilde ifade edilir. Pişman olmamanız için elinden geleni yapıyor. Otomobil almadan önce, uluslararası kalite ödüllerine sahip profesyonel ekipmanlarla ve ekiple aracın, motor durumu, kaporta durumu, boya durumu, elektrik elektronik donanımları kontrol edilir.

Fethiye Oto Ekspertiz, son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el otomobillerin kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek, kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlayan, bölgesinin öne çıkan Merkezdir. Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi, bir çok aracın oto test ve ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile, sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla bölgede önemli hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Test aşamalarında kullandığımız tüm cihazlar TSE, İSO, CE ve TUV belgelidir. Servisler TUV, Türk Akreditasyona, ISO ve gerekli tüm kalite standartlarına sahiptir. Hizmet veren personelimiz konusunda gerekli tüm sertifikalara sahiptirler.

Fethiye Oto Ekspertiz araç ticareti , oto alım satım, araç tamiri ya da aracılık hizmetleri vermez. Odaklandığı hizmet, sadece araç ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz hizmeti verir, raporlama yapar, test ve muayene eder. Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi çoğu zaman şu soruların karşılığını bulmak amacıyla çalışır. Araç hangi özelliklere sahiptir? Araçta anlatılanın dışında bir arıza var mı? Araç içindekilerin güvenliğini tehlikeye sokabilecek risk taşımakta mıdır? Bu arabanın barındırdığı ekstra özellikler, konfor fonksiyonları ve ayrıntılı detaylar açısından tam olarak işlevli midir? Bu araba estetik olarak tam ve kusursuz mudur? Bu araba yasal mercilerde borçsuz mudur? Bu araba sahibinin ceza veya borçları nedeniyle herhangi bir alıkonulmaya muhatap mıdır? Fethiye Oto Ekspertiz size aracın ne durumda olduğunu detaylı bir biçimde anlatıyor. Böylece müşterisinin gözdesi olmayı başaran marka, ikinci el otomobil alacakların ilk durak noktalarından birisi oluyor. Bu imkanlarını araştırma ve geliştirme ile destekleyen Merkezimiz, sektörün gelişimine katkıda bulunuyor.

 

Randevu ve Fiyatlar için Arayınız 0533 156 64 26