Alt Takım Kontrol

Fethiye Oto Ekspertiz Merkezinin sunduğu hizmetlerden birisi de Alt Takım Kontrol testidir. Aracın liftle kaldırılarak, daha önce çarpma ya da sürtünme sonucu oluşmuş hasar varsa görsel olarak tespit edilir.

Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında ortaya çıkar. Alt Takım Kontrol ile Aracın yağ ve egzoz kaçaklarıyla ilgili problemleri varsa bu sorunlar tespit edilir ve ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Fethiye Oto Ekspertiz Alt Takım Kontrol testi; Motor kayışları kontrol, Direksiyon kutusu, El fren halatları, Yakıt depo kaçak kontrolü, Diferansiyel kontrol, Şanzuman kontrol, Motor yağ sızdırmazlık, Diferansiyel ve transmisyon mili kontrolleri, Arazi şanzuman kontrolü, Ön takım kontrol, Salıncak burçları rotiller akslar, Rot kolu kontrolleri, Radyatör ve fan kontrolleri, Egzoz kontrolünden oluşmaktadır. Otomobilin Aracın alt kısmı görsel olarak incelenir. Aracın alttan bir darbeye maruz kalıp kalmadığı ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Otomobilin varsa yağ ve egzoz kaçakları tespit edilir ilerde oluşabilecek sorunlar için alıcılar uyarılır.

Alt Takım Kontrol

Alt Takım Kontrol

Fethiye Oto Ekspertiz Alt Takım Kontrol’ü sayesinde alacağınız aracın çürük mü, kazalı mı, pert mi, masraflı mı olup olmadığını ve bunlar gibi soruların hepsini yanıt vermektedir. Test sonuçlarında ki raporlara göre aracı alıp almayacağınızı açık şekilde ifaede ediyor. Pişman olmamınız için elinden geleni yapıyor. Otomobil almadan önce, uluslararası kalite ödüllerine sahip profesyonel ekipmanlarla ve ekiple aracın, motor durumu, kaporto durumu, boya durumu, elektrik eloktronik donanımları kontrol edilir.

Fethiye Oto Ekspertiz, son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el otomobillerin kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek, kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlayan, bölgesinin öne çıkan Oto Check up Merkezi’dir.

Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi,

Bir çok aracın oto test ve ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile, sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla bölgede önemli hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Test aşamalarında kullandığımız tüm cihazlar TSE, İSO ve CE belgelidir. Odaklandığı hizmet, sadece araç ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz hizmeti verir, raporlama yapar, test ve muayene eder.

Fethiye Oto Ekspertiz çoğu zaman şu soruların karşılığını bulmak amacıyla çalışır. Araç hangi özelliklere sahiptir? Araçta anlatılanın dışında bir arıza var mı? Araç içindekilerin güvenliğini tehlikeye sokabilecek risk taşımakta mıdır? Bu arabanın barındırdığı ekstra özellikler, konfor fonksiyonları ve ayrıntılı detaylar açısından tam olarak işlevli midir? Bu araba estetik olarak tam ve kusursuz mudur? Bu araba yasal mercilerde borçsuz mudur? Bu araba sahibinin ceza veya borçları nedeniyle herhangi bir alıkonulmaya muhatap mıdır?

Fethiye Oto Ekspertiz size aracın ne durumda olduğunu detaylı bir biçimde anlatıyor. Böylece müşterisinin gözdesi olmayı başaran marka, ikinci el otomobil alacakların ilk durak noktalarından birisi oluyor. Bu imkanlarını araştırma ve geliştirme ile destekleyen Merkezimiz, sektörün gelişimine katkıda bulunuyor.

Randevu ve Fiyatlar için Arayınız 0533 156 64 26