Hakkımızda

1980 Yılından bu zamana Otomotiv sektörü içinde yer alan Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi, 2005 yılından itibaren Dynobil Computest Oto Ekspertiz ( Araç Test merkezi ) olarak da faaliyet göstermektedir. 2006 Yılı sonlarına doğru ciddi AR-GE çalışmaları ile kendi markamız olan DYNOBİL test sistemlerinin üretimine başladık. 10 Seneyi aşkın süredir sektöre yön veren firma olduğumuz siz değerli müşterilerimiz tarafından tescillendi. 0 yerli sermaye ile üretimi yapmamız bizleri haklı olarak gururlandırmakta. Milli değerlerimizi korumak adına yurt dışından alabilecek olduğumuz parçaları dahi kendimiz üretmeye çalışıyoruz. Bu kısa zamanda 80 Araç Test merkezi oluşturduk. Şu an hali hazırda üretimi devam eden 5 Test Merkezi bulunmakta. Geçmişte kurduğumuz Test Merkezlerimiz ile artık bir Aile olduğumuzu düşünmekle beraber her türlü otomasyon, servis desteği, iş planları geliştirme ve uzaktan yardım konuları dahilinde ortak çalışmaktayız.

Oto Ekspertiz konusunda işletmemiz marka bilinirliği açısından ilk sıralarda yer almasının dışında göstermiş olduğu gayret ve güvenilir yaklaşımla da müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bu 10 yıl içinde toplamda iş ortaklarımız ile beraber yaklaşık 9500.000 den fazla araca ekspertiz hizmeti sunduk.

Oto Ekspertizi yaptığımız müşterilerimizden tespit ettiğimiz hataların dışında fazlasının çıkması durumunda ARAÇLARINI GÜNCEL DEĞERİ İLE SATIN ALMAYI TAAHHÜT ettiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Dynobil Oto Ekspertiz

DYNOBİL FETHİYE OTO EKSPERTİZ MERKEZİNDE

* Araç Onarım ( Motor tamiri, Kaporta Tamiri, Boya, Elektronik Aksam Tamiri, vs. )
* Oto Ekspertiz ( Araç Test Merkezi ),
* Oto Muayene Öncesi Bakım Hizmetleri
* Yakında Muayene Öncesi Egsoz Emisyon Ölçüm Merkezimiz hizmete girecek

konularında bizzat hizmet vermekte olup bu konular dahilinde iş ortaklarımıza farklı bakış açıları sağlamanın dışında yapacak oldukları iş ile ilgili her türlü sorunlarında anında ve yerinde destek olmayı FİRMAMIZ garanti altına almaktadır.

DYNOBİL FETHİYE OTO EKSPERTİZ MERKEZİ Olarak Yapmış Olduğumuz Ekpertiz Hizmetinde Müşteri Memnuniyetimiz % 100’dür.

MİSYONUMUZ

Yeni otomobillerine sahip olmak isteyen müşterilerimize ve Oto ekspertiz hizmeti vermek isteyen işletmelere alacakları otomobil ve/veya verecekleri hizmet için tam, doğru bilgi vermek amacı ile kendimizi geliştirerek tecrübelerimizi eksiksiz aktarabileceğimiz bir işletme olmak…

VİZYONUMUZ

Araç Test Merkezi ( Fethiye Oto Ekspertiz ) dendiğinde Fethiye’de ilk tercih edilen firma olmak

Randevu ve Fiyatlar için Arayınız 0533 156 64 26