Kategori arşivi İkinci El

NÖBETÇİ OTO EKSPERTİZ

Bildiğiniz gibi araç satışları noter aracılığı ile yapılıyor.

Artık, Nöbetçi Noterler sayesinde Hafta Sonlarında da Araç Alım-Satım işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Fethiye Oto Ekspertiz olarak, sizlerin bu avantajdan yararlanabilmeniz için Oto Ekspertiz Çalışma Saatlerimizi buna uygun düzenledik.

CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ, 

NÖBETÇİ NOTERLER gibi,

Biz de NÖBETÇİ OTO EKSPERTİZ olarak hizmetinizdeyiz.

Not: Noter satışında 8 yaş ve 160.000 Km altındaki tüm araçlar için oto ekspertiz raporu beyanı zorunludur.

Hemen Randevunuzu Alın.

Haftaya Yeni Aracınızla Girin

Hemen arayın: +90 533 156 64 26

Neden Fethiye Oto Ekspertiz? Fethiye Oto Ekspertiz; müşterine en doğru sonuçları sunabilmek için son teknoloji makine ve sistemler kullanmakta, sektördeki en bilgili ve güvenilir uzman personel ile çalışmaktadır.

Fethiye Oto Ekspertiz, Noter onaylı, TSE, HYB Belgeli, Fethiye’de TEK Dynobil merkezi.

3 Ay 5.000 Km Garantili Motor Kaporta Beyin OBD Testi Airbag ve KM Kontrolü Yapan Eksper. Fethiye Oto Ekspertiz Olarak Test Yaptığımız Araçlara Garanti Veriyoruz.

Avrupa standartlarındaki kalitesinden ödün vermeden hizmet veren Fethiye Oto Ekspertiz’den gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Motorun Ekspertizde Önemi

Fethiye Oto Ekspertiz Merkezi Dynobil Bayii olarak Aracın en önemli parçası Motora daha dikkatli bakılması gerektiğini biliyoruz. ikinci elde motor ekspertiz yapmadan araç almayın.

2.el Araç Motor Ekspertizi

motor yüzdesi nasıl anlaşılır? oto rapor ile motor yüzdesini öğrenebilirsiniz. Dynometre ile uzman ekibimiz motorda arıza olup olmadığna bakar. motor yağ yakıyormu? beygir gücü nedir gibi sorulara cevap bulursunuz. sizde gelip aracınızı kontrol ettirin.

Motor yakıtın yanmasıyla oluşan kimyasal enerjiyi hareket enerjisine çeviren makinelerdir. Motorlar arabaların hareket etmesi için en gerekli ve önemli araba parçasıdır. Araba parçaları arasında en önemli parça olan motor, genel olarak arabanın ön kısmında bulunan aracın kalbidir. Arabalarda kullanılan motorlar içten yanmalı motorlardır. Araçlarda 4 zamanlı 6 zamanlı ve 8 zamanlı motorlar kullanılır. Çoğunlukla 4 zamanlı motorlar kullanılır.

Motorun çalışması sırasında motor yağlama sistemlerine, motor yakıt sistemlerine, motor soğutma suyu sistemlerine, motor hava sistemleri, motor elektrik sistemlerine ve motor egzoz sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu kapsamda Fethiye Oto Ekspertiz Dynobil olarak Motor Ekspertizi yaparken sadece motora bakılmayacağını biliyoruz. Motorla birlikte, Motorun yağlanma sistemine, yakıt sistemine, soğutma suyu sistemlerine, hava sistemlerine, elektrik elektronik beyin sistemlerine ve egzoz sistemlerine de bakarak müşterilerimizin alacağı araçları detaylı inceliyoruz.

Kısaca anlatmak gerekirse motor elektrik sistemleri parçası olan aküden aldığı enerji ile ilk hareketini marş motorundan alan araba motoru dönmeye başladıktan sonra motor hava sistemlerinden ve motor yakıt sistemlerinden gelen hava ve yakıtı silindirler içerisinde yakarak motor parçalarının yardımıyla hareketini sağlar. Bütün işleyişi ve zamanlamaları özellikle yeni nesil otomobillerde motor elektrik sistemleri yönetir.

Aracın marşın basılması ile stop edilmesi arasında çalışan tüm Motor parçalarının Ekspertizinin Motor Ekspertizi kapsamında olduğunu biliyor ve Fethiye Oto Ekspertiz Dynobil olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Değerli müşterilerimiz, Ekspertiz yaptırırken şunlara dikkat edin;

  • Ekspertiz yaptırdığınız firmanın Yetkin Ustaları var mı?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firmanın TSE HYB Belgesi mevcut mu?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firma size garanti veriyor mu?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firma kurumsal mı?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firmanın geçmişi nedir?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firma Galericiler ile anlaşmış mı?
  • Ekspertiz yaptırdığınız firma yerli mi?
  • Ekspertizde müşteri memnuniyeti nedir?
Randevu ve Fiyatlar için Arayınız 0533 156 64 26